06/02/2019 17:59

Teşkilatlandırma Eğitim Genel Sekreterimiz Sn. Tagi İŞ, İzmir Şube Başkanımız Sn. Özkan OYUK, Şube Sekreterimiz Sn. İrfan UYGUN ve Şube Mali Sekreterimiz Sn. Aslan ÖZDEMİR'e Bahçelievler telekom müdürlüğü ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz.

seren erkul - İZMİR

21/01/2019 20:42

Afyonkarahisar İl Müdürlüğü'ne gelerek 13 Dönem TİS sözleşmesi ile alakalı açıklama yapan, görüş ve sorunlarımızı dinleyen Genel Merkez Eğitim ve Teşkilatlandırma Sekteterimiz Tagi İŞ başkanımıza Antalya Şube Başkanımız Murat SENEM başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.

İsmail ÇUKUR - AFYONKARAHİSAR

22/12/2018 15:44

Merhaba Sevk Amiri olarak görev yapmaktayım, Bildiğiniz üzere sevk Amirlerinin primden faydalanma durumları sıkıntılı, belli ekip sayısı prim alabilirse bizlerde alabiliyoruz, Kapsam içi Sevk Amirleri için sorumluluk ücreti yada Amirlik ücreti , ismi ne koyulursa, yaptığımız, sorumluluk aldığımız işe karşılık ilave ücret istiyorum. Bu durumun sözleşme maddelerine de geçmesini istiyorum, bu da benim gibi 300 küsür kişi için bir kazanım olacaktır, geçen sözleşmede de dile getirilmişti ancak olmadı, Bu sözleşmede inşallah olu düşüncesiyle Gereğini Arz ediyorum.

MUSTAFA ALTINTAŞ - ANKARA

07/12/2018 13:03

Sendıkalı olarak bu yıl gostermıs oldugunuz ilgi ve alakalar için teşekkür ederiz. Beraber nıce sağlıklı,huzurlu güçlü yarınlar için HABER-İŞ teşekkürler. Sinan BÜLBÜL - İstanbul

Sinan Bülbül - İstanbul

14/11/2018 17:34

Öncelikle (Selamın Aleyküm) Sayın Genel başkanım ve değerli yönetimi Yaklaşan toplu iş sözleşmesine inşallah daha güçlü bir şekilde gireceğiz bu alınan hakların üzerine bir şeyler konacağın dan eminim biz büyük bir aileyiz ve bu birlikteliğimizi kimsenin bozmaya gücü yetmeyecek. Genel Başkanımız Veli Solak bey ve yönetimi bizler gibi çalışarak geldiler bizler ne düşünüyorsak onları düşünürler isteklerimizi gece günüz demeden irdelerler bu sözleşmede de öyle olacaktır. Mümkünse sevgili arkadaşlar isteklerimizi ve tartışmalarımızı kendi aramızda yapalım kim ne derse Temsilcisi Şube Başkanları ve yönetimleri kanalı ile yapsın ki biz daha güçlü olalım, ben 27. yılı çalışıyorum arkadaşlar bu kurumu biz emanet aldık emanet edeceğiz, emanete iyi bakmanızı rica ederim. Allah'ın selamı üzerinize olsun.

ALİ ACAR -

21/10/2018 19:47

Geçtiğimiz günlerde Antalya/Kemer'de gerçekleştirilen seminerden dolayı Sn. Genel Başkanım Veli Solak ve sendikamız yönetim kuruluna teşekkür eder, saygılar sunarım. Bu şekildeki eğitimlerin farkındalık oluşturması açısından oldukça önemli olduğunu da belirtmek isterim. Saygılarımla. Kazım ÜÇTAŞ Salihli İş Yeri Temsilcisi

Kazım ÜÇTAŞ - MANİSA

02/10/2018 23:15

Salihli iş yerimize İzmir Şube Başkanımız Sn. Özkan OYUK, Şube Sekreterimiz Sn. İrfan UYGUN ve Şube Mali Sekreterimiz Sn. Aslan ÖZDEMİR, Manisa Baş Temsilcimiz Sn. Musa ÖZDEMİR 'e yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederiz. Kazım ÜÇTAŞ - Manisa / Salihli

Kazım ÜÇTAŞ - MANİSA

15/03/2018 13:22

Sendikamızın Değerli Genel Başkanı ve Değerli yönetimine, sözleşme imzalanmış olsa dahi, ara protokollerle biz çalışanlara fayda sağlayan kararlar alıp imza altına almalarından dolayı teşekkür ediyorum. . Yemek ücretlerinin kartlara aktarılması, İkramiye ödemelerindeki bu değişiklik çok iyi oldu.

hasan metin - SAMSUN

14/03/2018 12:23

merhaba ikramiyelerin 2 ayda bir oluşu güzel bir girşim kolaylıklar dilerim

kahraman yılmaz - gaziantep

30/01/2018 23:24

Sayın genel başkanım ve kıymetli haber iş sendikası camiası. Gelmiş geçmiş tüm üyelerimize selam olsun. Ölenlere rahmet olsun. Üyesi olmaktan onur duyduğum sendikamdan artık ayrılmak zorundayım. Şükür bugüne. Ne çileli günlerden geçtik ne badireler atlattık. Dugun dernek geldi bize ne güzel günlerdi.selam olsun o kardeslige. Arkadaşlar sendikamıza sahip çıkın çünkü kendinize işinize sahip çıkmış olursunuz. Sağlıcakla kalın.

Selahittin Değirmenci - Trabzon