Yayınlanma tarihi: 12/11/2019 15:45 | Toplam görüntülenme: 4201

Sendikal Eğitim Seminerlerimizin 2. Dönemi 11-12 Kasım 2019 tarihinde Türkiye Haber-İş Sendikası Genel Merkezi  “Erol Toprak” Konferans Salonumuzda Genel Merkez Yöneticilerimiz, çeşitli illerden gelen üyelerimizin katılımıyla yapıldı.

Seminerimize TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY’da katılarak, özellikle çalışanlardan kesilen vergilere adil bir düzene getirilmesi ile ilgili TÜRK-İŞ’in yaptığı çalışmaları anlattı. TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün ATALAY konuşmasında TÜRK-İŞ’in çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Genel Başkanımız Veli SOLAK, seminerde yaptığı konuşmasında toplu iş sözleşmesi, örgütlenme çalışmaları ve çalışma hayatında yaşanan gelişmeler hakkında üyelerimizi bilgilendirdi.

Seminerin sonunda Genel Başkanımız Veli SOLAK, eğitimin öneminin altını çizerek, üye eğitimlerinin Ankara’da kesintisiz olarak devam edeceğini, tüm üyelerin eğitimden geçeceğini söyledi.

Seminerin ilk bölümünde Kişisel Gelişim Uzmanı Aslıhan Özgenur ÖZGE tarafından “Kişisel Gelişim”, Etkili İletişim”, Beden Dili” ve Protokol Adabı” konularında üyelerimize sunum yapıldı.

İkinci bölümde de Doç. Dr. İsmail GÖKDENİZ tarafından “Sendika ve Aidiyet Duygusu”, “Neden Sendikalıyız?” ve “Niçin Sendikalı Olmalıyız?” konuları işlendi.

Daha sonra katılımcılara Genel Merkez Yöneticilerimiz tarafından sertifikaları dağıtıldı.